Відгуки

Катерина Куль

Куда уходит детство,
В какие города
И как найти нам средство,
Чтоб вновь попасть туда?

Нарешті знайдено такий засіб! Завдяки чудовому Казкарю з міста Дніпро, Олегу Равлику.
Повірте мені на слово, таких Казок ви ще ніколи не читали! Вони “об’ємі”, їх можна майже торкнутися, посмакувати, відчути кожною клітиночкою і кінчиками пальців. Вони пробуджують голоси предків, бо написані чарівною українською мовою. Вони, як лагідний дощик у нестерпну спеку, змивають всі нічні жахи, душевний осад від повсякденних турбот та напруг. Вони такі, чарівно-магічні.
Перша книга “Казок Баби Гавришихи” вже є в мене. Із нетерпінням чекаю на другий том та бажаю автору Олегу Равлику ще багато натхнення і чудових книг!Катерина Куль Знову пориваю у дитинство із Вашими казками. Дякую! І бажаю Вашому майбутньому видавцеві буди розумнішим за його колег, що не взяли спочатку рукописи “Гарі Поттера”. Ваші казки будуть такі самі популярні в Україні, ось подивитесь!

Доброго дня, Пане Олеже! Дякую Вам дуже за нову казочку. Змогла таки розтягнути задоволення на два дні;). Як завжди, неперевершено! Дуже подобається, що герої Ваших казок приходять на допомогу один одному крізь всі казки. А ще, не можу виділити якусь улюблену казку. Вони всі улюблені. Ваші казки дійсно чарівні. Коли їх читаєш, то в тілі (саме в тілі) просинається на генетичному рівні щось первинне, поклик крові, якщо так можна сказати. І це те, що не змогла знищити ані насильницька русифікація, ані численні примушення українців до забуття того, хто ми є.

Оксана Суботіна

· Олег Равлик. Пишет интересные и немного страшные сказки.  🙂 Что-то в них есть Гоголевское, а скорее всего у Гоголя таки много украинского  🙂 Читала по этой ссылке: http://gavrishiha.livejournal.com/ Очень напомнили детство – старенькая баба Ганна рассказывала очень интересные и именно украинские сказки, я ради них, будучи 6-летней пацанкой, шагала на другой край села  🙂

Мася Марусина Читаю-перечитую. Яка мова, які описи природи, які …Ви знаєте, я читаючи Ваші казки, неначе слухаю свою любимую прабабусю, що народилася 1909 року. Нажаль, 16років її немає зі мною.Але, вона саме так і розповідала. Читаю казки своєму синові, і отримуючи велике Задоволення! Дякую!

Татьяна Власенко

Випадково “надибала” в цій вашій мордокнижці цю ….чарівницю… те, що вона робить зі словом, як передає українські характери, побут та енергетику – неперевершено! Я її фанат відтепер))
Всім раджу прочитати хоча б цю казочку!
Можна ділитися враженнями)

Елена Маковенко Супер! Дуже сподобалось! Аж до сліз. знайомий опис села та побуту. Нагадало дитинство… Глинище, полумиски, навіть оселедець, який батьки привозили гостинцями з міста до села. І читається дуже легко, приємно. І мова – не галицька, що зараз часто почуєшь, а наша, південна. І так мені приємно, і така ностальгія, і сльози самі течуть… І хочеться читати.
Катерина Куль Читала обидві частини поки ще світло було денне за вікном;). Останнє речення просто неперевершене. Ваші казки дуже легко можуть стати кіноценаріями. Так і уявила собі, як камера знімає через засніжене вікно, що Баба Гавришиха порається з дітками по хаті, потім камера їде вгору, показує нам очеретовий дах Бабиноі хати і сягає кінематографічним оком далі, на “пустельну пляму, осторонь сільського цвинтаря, на якій споконвіку ані травички не зростало. Та не було ані пагорба, ані западини…”.
Дуже хочеться тепер про нелюдь почитати.
А Катерина Ковтун–то якась родичка Катерини із казочки про хрест. Точно Вам кажу;)

Марина Павленко Яка мова! яка казка! Немає слів! Почуваю себе маленькою дівчинкою, яка слухала і треба лягати спати на самому цікавому місці! Чекатиму з нетерпінням. І, звичайно заберу до себе.

Антонина Власенко Дякую вам. Це неперевершено. Наче і я там побувала, так смачно описано. Ось такої літератури треба побільше, тоді й діти і онуки , будуть цінувати своє.

Артем Лобанов Олег, добрый день! Да, я читал тексты. Очень необычный жанр при хорошем литературном стиле.

Ольга Петраш  Ваші казки є чудо. В наш час можна бодай на трошки забути про проблеми. Від читання море задоволення! Бажаю удачі не лиш у виданні, а і у кінематографі ( чому б ні), я бажаю Вам!

Irena Khramova А мені здається, що ці казки є дуже кінематографічними, уявляю їх навіть у 3D — от де буже жах!

Катерина Куль Ой, Пане Казкар, як чекаємо! Ви так смачно пишете! Чесно, такого я ще ніколи не читала. Так, що і тепло сонечка відчуваєш і любов чоловіка до жінки, і аромат запашних трав, і шкварчання ковбасок на пательнях, і тепло українських хат! Ваші казки такі реальні, що до них, навіть “доторкнутися” можна. Чи Ви і сам трохи чарівник? Пориваю із Вашими казками у дитинство, у село до бабусі на півдні Украіни і іі казки вечорами під мерехтіння вогника у грубі.
Olena Lys Дуже гарно…. Такі прості і зрозумілі всім нам слова і так беруть за душу… Ми всі колись там жили, ходили тими вуличками, співали тих пісень… Дякую.
Raad Ali Шедеврально!!! Не змогла відірватися!!!
Alesya Zatoka Неможливо відірватися! А опис української вечері та ночі саме такий, якими вони запам’яталися. Дякую, за чудову казку.

Aleksey Anysymov Прочитав першу казку. Що можу сказати? Це дуже і дуже… Ждьом-с друкований варіант.

Людмила Иноземцева Дякую за казочки!!!! Читається на одному диханні!!!! Захоплює неймовірно!!!

Олександра Куфаєва Моторошно, неймовірно, цікаво – казково, одним словом. Дуже чекаю на інші казки!

Ирина Ляшенко Ух, здорово же ж!!! Спасибо большое!!! Ждем продолжения!
Действительно, сразу такое детство в селе у бабушки вспоминается: это так по-украински, это такой наш этнос, наш корни и бытность!)))

 Larysa Dyak Very nice fairy tales, Ukrainian authentic

Катерина Куль Урррра! Оставлю на вечер, все самое вкусненькое. Поразгоняю своих спать, сделаю себе травяного чаю с мёдом и буду наслаждаться. Спасибо огромное! От всей души желаю Вам выпустить успешную книгу сказок. Будет наш национальный “Гарри Поттер”.

Ніна Шеремет Вчора прочитала другу казку… Потім боялася спати іти, а відірватись все одно не могла – так класно написано )))

Катерина Куль На самом интересном месте(с)! Із Вашою моторошно-чарівною казочкою згадала своє дитинство, літні канікули у бабусі, у селі біля моря. Були в нас і такі самі “гробки”, досі так на цвинтар кажуть, і баба така, що без жаху повз іі хати не проходили…

Ольга Доценко Навіть не можу сказати. Мені 41 рік і я не могла відірватись поки все не прочитала. Дуже сподобались сюжет і мова. І була асоціація з Гоголем, але тільки асоціація. Тому що Гоголь у мене асоціюється з містичним.

Татьяна Маслова Це неймовірно! Почала читати і не могла відірватися до поки не дочитала. Будь ласка, пишіть, не зупиняйтеся.
Оксана Суботіна Сказки сначала читались с трудом (наверное просто не привычно), а потом на одном дыхании.
Здорово!  🙂
Надія Чигіна З великим задаволенням прочитала Вашу казку! Цікавий би вийшов фільм… може колись? Дякую і зі Святами Вас!
Людмила Джигора Дякую, Олег,дуже цікаві казки. Таке враження, що Ви пишите портрет бабці-реальної людини. Мабуть Ви дуже любите свою, і вона таки щось знала…

Надежда НещаденкоПосмотреть профиль

Спасибо, за сказки) оторваться не могу)) Именно на таких книгах надо изучать украинский язык!)

Олена Олексіівна Ооо, я чилата ці казки! Супер!!  🙂 Вітання другу!!

Катерина Куль Доброго ранку! Сьогодні два “Лікаря” зустрілися в одному пості. Лікар для холодної голови і ментальної витримки, Олег Пономар, і Лікар для душ, що люблять мандрувати фантастичними світами, Олег Равлик. Книги обох лікарів в мене є, дуже раджу всім!
Доброго нам дня!

Lena Terenказки баби Гавришихи…. та хто ж їх не знає?:)

Юрій Корнєєв Сказка – лож, да в ней намёк… Один мой товарищ рассказывал про своего деда, его смерти, про дыру в потолке, про передачу тайных знаний. Давно это было. Читал Вашу сказку с удовольствием.

Евгения Черныш Дякую Вам! Син та чоловік із задоволенням слухають, коли читаю Ваші казки на ніч)))Aliona Olena Persson Це чарівно…  💫 “Володар перснів” з українською душею  💛 💙

Олена Тарасова Яке задоволення! Дякую! Казки вражаючі, незабутні! Чекаю на продовження.
Любовь Крыжановская На тiй сторiнцi можна жити….👌👌👌
Кристина Притула Отримала велике задоволення. Дякую, відчула себе дитиною)
 Оксана Лисевич Сьогодні читатиму сину вголос. Хай знає – є речі, страшніші за ЗНО:) Спасибі за надзвичайно приємні хвилини магічної насолоди.

Завязун Олександр Маггія украінської мови . КРАПКА !……. додаткові коментарі зайві …….

Irena Lesheha Читала вголос своїм хлопцям(одному 20 років, а іншому 18). Зачаровані. Гарна мова, захоплюючий сюжет, опис побуту дуже колоритний…чекаємо на наступну казку, на книжку і екранізацію.

Олена Тарасова Яка мова чудова! Гарно написано! Напруга тримається увесь час, кінцівка супер! Смажу насіння, та чекаю на нові казки! Красно дякую!

Varga Evgenia Чарівно ,давно так не читала-на одному подиху

Надежда

Спасибо, за сказки) оторваться не могу)) Именно на таких книгах надо изучать украинский язык!)